[ info@puoskis.eu ]
0 0
 

Paskutinės pridėtos prekės

Prekių nėra

Nemokamas pristatymas ! Pristatymas
€ 0.00 Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su mok.)
Viso pristatymas (be mok.) Nemokamas pristatymas !
Viso (su mok.)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Papuošalų priežiūra

Papuošalai kaip ir drabužiai nėra amžinai tarnaujantys. Laikui bėgant jie sensta ir praranda blizgesį, grožį, o kad jie ilgiau tarnautų pateiksime keletą patarimų.

Nerūdijančio plieno, metalo ar nikeliuotą bižuteriją stenkitės saugoti nuo kontakto su vandeniu, nelaikyti vonios kambaryje. Valymui ir blizginimui tinka sausas švelnus natūralaus pluošto audinys.

Sidabras praranda blizgesį dėl įvairių priežasčių. Sidabras sureagavęs su minkštu vandeniu gali pagelsti. Parfumerija, kosmetika, gali kartais net negrįžtamai pakeisti metalo spindesį bei sugandinti. Papuošalų iš sidabro ar su sidabru nelaikykite vonios kambaryje – nuo sąveikos su oru ir drėgme sidabras juoduoja ir praranda žvilgesnį. Patamsėjusius sidabrinius papuošalus nuplaukite muiluotu vandeniu, nuvalykite minkštu audiniu, suvilgytu amoniako ir dantų pastos mišiniu, po to perplaukite šiltu vandeniu ir nušluostykite. Papuošalai vėl blizgės.

Auksas atsparesnis aplinkos poveikiui ir ne taip dažnai keičia spalvą, tačiau reikia aukso juvelyrinius dirbinius saugoti panašiai kaip ir sidabrą nuo parfumerijos ar kosmetikos. Patamsėję auksiniai dirbiniai vėl blizgės, kai patamsėjusias vietas nutrinsite acte sumirkytu medžiagos gabalėliu. Reikėtų atminti, kad aukštesnės prabos aukso dirbinys yra minštesnis ir pažeidžiamesnis braižymuisi.

Stenkitės papuošalus laikyti tam skirtose dėžutėse bei atskiruose maišeliuose. Taip apsaugosite nuo braižymosi bei kontakto su kito metalo gaminiais.